Who’s Coming?

Registrations received by mail may take longer to appear below. 

2013

Connor Abernathy ’13

Francesca Aborn ’13

Canice Ahearn ’13

Zaihra Ahmed ’13

Remy Albert ’13

Eleanor Anaclerio ’13

Caroline Anson ’13

Matt Antonellis ’13

Mike Antonellis ’13

Bernard Arnell ’13

Erin Augulewicz ’13

Mia Bandoni ’13

Chris Barr ’13

Nadine Beaupierre ’13

Emily Bechtold ’13

Alison Bennett ’13 and Mike O’Neill

Perrin Bernard ’13

Andrew Berry ‘13

Allie Beaulieu ’13

Edward Bogdanovich ’13

David Born ’13

Stephanie Boyle ’13

Alison Bragg ’13

Jennifer Brallier ’13

Blaine Brown ’13

Jen Brown ’13

Ashley Brunk ’13

Mark A. Brust ’13

Molly Bruzzese ’13

Jenna Burke ’13

Leah Burke ’13 and Camille Smith ’14

Walter Cabot ’13

Charlie Carey ’13

Kate Carlucci ’13

Greer Chapman ’13

Chris Chiappetti ’13

Hillary A. Chisholm ’13

Lianna Cohen ’13

Spencer Collet ’13

Kathryn Collier ’13

Jess Cooper ’13

Bobby Coppersmith ’13

Kelly Coyne ’13

Robert Crampton ’13

Anne Cravero ’13

Lindsay Cullen ’13

Larisa Collins ’13

Jake Davis ’13

Carrie Dillaway ’13

Cat Djang ’13

Liza Dorison ’13

Colin Dowey ’13

Edward (Teddy) Downs ’13

Emily Egan ’13

Russell Epstein ’13

Ryan Espiritu ’13 and Megan Gallagher

Alicia Fannon ’13 and Ryan Quinn ’11

Lauren Farnsworth ’13 and Keith Kantack

Kate Fetrow ’13

Ansley Flanagan ’13

Virginia H. Flatow ’13

Andrew Ford ’13

Mikayla Foster ’13 and Scott Merrick

Julia Foxworth ’13

Samantha S. Frank ’14

Linnea Fulton ’13

Cara Garcia-Bou ’13

Taylor Gartley ’13

Ellen Gawarkiewicz ’13

Henry Geng ’13 and Eric Lynch

Patrick George ’13

Anna Gerngross ’13

Will Gibney ’13

Andre Gobbo ’13

Munroe Graham ’13

Andrew Grant ’13

Chelsea Graves ’13

Shabrina Guerrier’13

Lauren Hadiaris ’13

Nora Hanagan ’13

Mike Hanley ’13

Erin Harmon ’13

Anthony Haeuser ’13

Brianna Hawkins ’13

Dan Hines ’13

Alex Henrie ’13 and Amy Lipton

Christopher Hernandez ’13

Grady Hogan ’13

Tommy Holmberg ’13

Jacqui Holmes ’13

Eric Hollingsworth ’13

Terry Horowitz ’13

Matt Isaacs ’13

Adrienne Jaeger ’13

Val Jarvis ’13

Matt Johns ‘13 and Michelle Eckert

Adelaide Johnson ’14

Travis Jones ’13 and Peter Navario

Nicholas Karlson ’13 and Tess Ferguson ’14

Eric Kimball ’13

Annie King ’13

Hannah Kitchel ’13

Catherine Tuttle Korona ’13 and John (Yoni) Korona

Riley Kundtz ’13

Kevin (Danny) Kuzio ’13 and Kathryn Kuzio

Samantha Landino ‘13

Rachel Lee ’13

James LePage ’13

Ashley Lepre ’13 and Heather Doolittle ’12

Emmelyn Leung ’13

Elise Levesque ’13

Joshua Levitt ’13

Maddy Levitt ’13

David Lichten ’13

Tatiana (Jade) Littleton ’13 and Taylor Engstrom

Zoe Livingston ’13

Noah Markworth ’13

Conor Maginn ’13

Cristal Martin ‘13

Henry Mauck ’13

Ryan MacDonald ’13 and Katie Nelson ’15

Ryan J. March ’13

Kevin McGregor ’13

Jacob McIntosh ’13

Holly McLaughlin ’13

Scott Mickey ’13

Lucas Milliken ’13

Quinn Moran ’13

Danielle Morris ’13

Rachel Morrison ’13

Fergus Moynihan ’13

Kailey Mulvihill ’13 and Shauna Mulvihill ’12

Meg Murphy ’13

Julie Naidu ’13

Nathalie Soraya  Navarrete ’13

Andrea Newman ’13

Hannah Nienaber ’13

Olivia Norrmen-Smith ’13

Taryn O’Connell ’13

Eloise O’Connor ’13

Erin E. O’Connor ’13

Colin O’Leary ’13

Lena Opper ’13

Marketa Ort ’13

Andrew Panella ’13

Corinna Parisi ’13

Margaret Pickoff ’13

William Pless ’13

Tara Prasad ’13

Tina Pruyn ’13

Jared Quenzel ’13

James Reddicliffe ’13

Lisa Reedich ’13

Carlotta Rice ’13

Nate Rickler ’13

Samantha Rose ’13

Pamela Ross ’13

Samantha Rothberg ’13

Megan Ruth ’13

Lillian Salky ’13

Ursula Sandstrom ’13

Ellen Schneider ’13

Pat Siebenlist ’13

Kevin Shaughnessy ’13 and Melinda Lucia

Ben Smith ’13

Trevor Smith ’13

Nick Sneath ‘13

Tiffany So ’13

Caroline Sollmann ’13

Johnny Sowles ’13

Benjamin Spanos ’13

Catherine Sparks ’13

Caroline Cook Stanton ’13

Kyle Starr ’13

Charley Stern ’13 and Lizzie Thompson

Chris Stewart ’13

Katie Straw ’13

Kimberly L. Sullivan ’13

Nathaniel E. Sundel ’13

Mark Sylvester ’13

Natalie Thompson ’13

Julie Thomsen ’13

Meredith Traquina ’13

Ellie van Gemeren ’13

Abby Verney-Fink ’13

Nell Wachsberger ’13

Jenny Wald ’13

Jo Wallace ’13

Destinee Warner ’13

Sarah Wason ’13

Caroline Watson ’13

Nancy Weidner ’13

Maud Welch ’13

Amanda Wescott ’13

Tyler White ’13

Kenneth Whitney ’13

Jordy Winslow ’13

Jon Woelfel ’13

Hank Woolley ’13

Andrew Wortham ’13

Ciara Zagaja ’13

Katy Zingale ’13

2008

Hisakiku Abe ’08 and Kevin McNiel

Will Akie ’08

Christine Arsnow ’08 and Matthew Roginski + 1 child

Annie Barton ’08

Nick Bauer ’08

Jeanette H Baum ’08

Julia Berman ’08

Kevin Berry ’08

Craig Blake ’08 and Cary Gemmer ’07 + 1 child

Jon Blanchard ’08

Matthew Boller ’08 and Michaela Boller ’10

Jonathan Brennan ’08 and Melinda (Mindy) Brennan

Jason Buxbaum ’08 and Alicia Cohen

Amanda Chisholm ’08

Alexander Connor ’08

Peter Dennehy ’08 and Christina Dennehy

Rachael Dennen ’08 and James Dennen + 1 child

Fatima Diaz ’08

Drew Drabek ’08 and Sara Drabek

Alex Egelson ’08

Alison Schwartz Egelson ’08 + 1 child

Kailey Walsh Fitzgerald ’08 and Brendan Fitzgerald

Ryan Fitzsimmons ’08

Christian Ford ’08

Lily Friedling ’08 and David (Dove) Altabef

Joshua Galvin ’08

Caroline Ginsberg ’08

Kerry Glavin ’08

Mark Grande ’08

Travis Granger ’08

Jeremy Grant ’08

Drew Hagstrum ’08

Kris Hanna ’08  

Bill Jack ’08

Melissa Jones ’08

Emily Katz ’08

Rachel Katz ’08 and Stephen Way

Eugene Kim ’08 and Jenn Ouellette

Peter Klein ’08

Marissa Johnson Kocaman ’08 + 1 child

Charlotte Gerrish Koster ’08 and Simon Koster

Carson Lappetito ’08 and Jillian Kraus

Sam Leichter ’08

Megan Leonard ’08

Shawna-Kaye Lester ’08

Victoria G. Libby ’08

Jenn Linton ’08

Dan Loman ’08

Dave Lonardo ’08 and Krista Jodoin

Matt Lopez ’08 and Bridget Lopez

Ashley Maguire ’08

Sean Maguire ‘08 + 1 child

Peter Marder ’08

Jake Mark ’08 + 1 child

Alexander Martin ’08

Ali Puffer Mattson ’08 and Joey Mattson

Maggie McCally ’08 and Vadim Tulchinsky

Leo Menard ’08 + 1 child

Sam Milstein ’08 and Heidi Milstein + 2 children

Hunter Mulligan ‘08 and Elizabeth Mulligan

Liz Murphy ’08

Pete O’Shea ’08

Joshua J. Olsen ’08 and Margaret Koerber ’10

Josh Parker ’08

Rachel Warner Parker ’08

Molly Balentine Paul ’08

Nicholas Petrucelli ’08

Olivia Philipp ’08 and Jonas Miller

Scott Pierce ’08

Graham Proud ’08 and Emily Pressman Proud ’10 + 1 child

Aviva Pruzinsky ’08

Kim Pryor ’08 with Lindsey Pryor ’11 and Haley Campbell ’11

Dan Ricciardi ’08

Amy E. Rosania ’08 and Luis Rodriguez ’07 + 1 child

Kathryn Schierberl ’08

Erin Pitt Sherman ’08

Miki Sisco ’08

Kevin Spencer ’08

Nicholas Stamas ’08

Cassandra Stambaugh ’08 and Nate Stambaugh ’06 + 2 children

Emilie Swenson ’08

Nathe Walton ’08

Lindsey Ferguson Warren ’08

William Warren ’08

Madeline Weber ’08

Dana Burgard Weiland ’08 and John Weiland

Alexander Whalen ’08

Christine Wicks ’08 and James Fulton

Allegra Wilson ’08

Kris Wilson ’08

Zach Wilson ’08

2003

Emma Beaudry ’03 and Tom Beauregard

Kathrene Bell ’03

Kirstin McCarthy Boehm ’03 and Eric Boehm + 1 child

Liz Christian ’03

Lee Davis ’03

Jared Devine ’03

Olivia Ester ’03 and Jed Millett

Lisa Golobski ’03 and Matt Twomey + 2 children

Mary Roohan Hallquist ’03 and Derek Hallquist + 2 children

Adam Hume ’03

Dan Killian ’03

Taiki Kubota ’03 and Rodrigo Andujar

Laura (Griffith) Kurlinski ’03 and Seth Kurlinski ’04 + 1 child

Danielle Matteau McNinch ’03 and Jim McNinch

Leana Nordstrom ’03

Melissa Penney ’03

Lindsey Korotash Roth ’03 and Matt Roth + 2 children

Lili Shaughnessy ’03

Adam Shepard ’03

Catherine Murray Stevenson ’03

Charles Ian Stevenson ’03 + 1 Child

Bill Tripp ’03

David Weliver ’03

Melissa Wilcox Yanagi ’03 and Tad Yanagi + 3 children

Dave Worhunsky ’03 and Andrea Cordovez + 2 children

Elizabeth Wright ’03 and Michael Wright + 2 children

1998

Phil Alegranti ’98 and Ellen Grantham

Christina Damon Banks ’98

Mariah Barton ’98

Petulia Blake ’98

Douglas Beers ’98 and Angela Blair

Paul Blume ’98

Sara Wolverton Butler ’98

Kristen Connolly ’98

Rob Curtis ’98 and Katie Curtis + 6 children

Jessie Foley Dawson ’98

Max Dawson ’98 + 2 children

Anne Decker ’98 + 3 children

Michael W. Drunsic ’98

Michael Ferrari ’98 and Megan Ferrari + 2 children

Amy Chandler Foerster ’98 and Craig Foerster

Kristen Kosswig Ford ’98

Emily Kleinman Golin ’98

Erin Gottwald ’98 and Chris Cooper ’97

Meredith Haviland ’98

Sam Judd ’98

David Klotz ’98 and Francine Klotz + 2 children

Basil Kolani ’98 and Alison Kolani ’98 + 2 children

Ken Kolb ’98

Matt LaPenta ’98

Jessica Ludders ’98

Michelle Bastien Martin ’98

Sean McGonagle ’98 and Alyssa McGonagle

P.J. McGrail ’98

Maggie Merrill ’98 and Leon Dupclay + 1 child

Emily Brines Miller ’98

Jon Miller ’98

Paul Nemetz-Carlson ’98 and Cassie Turner + 2 children

Caleb Newman-Polk ’98 and Lisa Newman-Polk + 1 child

Sara O’Mara ’98

Laura Stern Phillips ’98

Jennifer Clark Rao ’98 and Arjun Rao + 2 children

Martijn Rasser ’98 and Karena Rasser

Chris Santillo ’98 and Emily Santillo + 2 children

Sarah Bartos Smith ’98 + 2 children

Adam Smith ’98

Alyson Langlois Smith ’98 and James Smith ’96 + 2 children

Caitlin Sweeney ’98 and David Della Bitta

Steven Toomey ’98

Katie Barnas Torpey ’98 + 2 children

Addie Merrill Townley ’98 and Ian Townley + 2 children

Christine Unger ’98 and Darragh Madden + 2 children

Cathleen Jasper Vincent ’98

David Vincent ’98 and Erin Carr Vincent ’99 + 3 children

Joanna Werne ’98

Sandy Weymouth ’98

1993

Maury Abrams ’92

Jeanine Downing Allen ’93

Maggie Barber ’93 and Karen Jackson

Bruce Barry ’93

Jeffrey Bass ’93

Jennifer Begasse ’93

Karyn Christy Benvenuto ’93

Erica Berkeley ’93

Erica Black ’93

Matthew Bogyo ’93 and Rebecca Bogyo ’94

Michael R. Bosse ’93 and Luana Donatelli

Neil Bray ’93

Katy Brooks ’93

Terry Burgess ’93

Peter Bysshe ’93 and Halley Love Bysshe ’95 + 2 children

Mary Jane Call ’93 and Kevin Partridge

Jon Carlisle ’93

Catherine Case ’93

Noah Cermak ’93

Mike Charland ’93 and Aya Murata ’92

Mei Lun Chau ’94

Laurie Clark ’94

Robin Clifford ’93 and Mandy Locke + 2 children

Christine Randall Collins ’93

Alexis Gentile Comrack ’93

Christopher Comrack ’93

Chris Dall ’93

Trevor Day ’93

Alex Avery Demers ‘93 and Luc Demers

Tony DiLuna ’93

Melissa Dyckes Edmiston ’93

Jason Ellis ’93

Anna Louise Englund ’93 + 2 children

Cynthia Farina ’93

William Farrington ’93 and Mary Sporcic Farrington ’96 + 3 children

Katherine Feiring ’93 and Mark Feiring

Bryce Fifield ’93

Lauren Fine ’93 and Michael Singer

John Fitch ’93

David Fox ’93

Pranav Ghai ’93 and Laura Gellert + 2 children

Robert Giampe ’93

Jen Gibson ’93

Mark Gilboard ’93

Prashant Gopal ’93

Jason Hanley ’93 and Renee Hanley

Susie Mahoney Hatfield ’93 and Mark Hatfield

Ralph (Chip) Hinckley ’93

Richard Hodges ’93

Aaron Hunter ’93

Jason H. Yaffe ’93

Nicole Jellinek ’93

Heidi Johnson ’93

Peter Kannam ’93 and Sonya Kannam

Kim Donohue Kavanaugh ’93

Rachel Snow Kindseth ’93

Kristi Broff Knecht ’93

Suzanne Kolb ’93

Jon Kropp ’93

Kristy Gould Ladieu ’93 and Jay Ladieu ’95

Thomas L. Lacey ’93

Mike Leahy ’93

Whitfield Lee ’93

Daniele Ouellette Levy ’93

David Lopez-Carr ’93

Jessica Larsen Lutter ’93

Reid Lutter ’93

Katherine Moran Madden ’93

Reese Madden ’93 + 2 children

Mina Q. Malik ’93

Michele Decareau Marchildon ’93

Doug Marks ’93

Colleen Donahue McCretton ’93 + 2 children

Deb Miller McDevitt ’93

John McDevitt ’93

Kristin McGovern ’93

Sheelyn Marker Michael ’93 and Hank Michael + 2 children

Dave Michaud ’93 and Shona Galloway Michaud ’93

Rob Montgomery ’93

Kevin Moore ’93

Chris Nichols ’93

Keith Nordstrom ’93 and Selina Nordstrom + 1 child

Tim O’Keeffe ’93 and Sue O’Keeffe

Laurel Stone Omland ’93 and Kristian Omland + 2 children

Jessica Parsons ’93

Sanford Paek ’93 and Lori Haskins Houran ’92

Jason Pearson ’93

Barrie J. Pendergast ’93

Tamara Lee Pinard ’93

Chris Plante ’93

Chummy Prestowitz ’93 and Michele Prestowitz ’94

Alex Rapp ’93

Jonathan Redmond ’93

Liz Hermes Riemersma ’93

Lara Rhame ’93 and Josh Spivak

Kerry Rice ’93

Timothy Robbins ’93

May Robertson ’94 and Rick Cross + 2 children

Jen Murphy Robison ’93

Dana Rosenstreich ’93 and Keith Brennan

Selina Rossiter ’93

Philip Ryan ’93

Jonathan Schofield ’93

Evan Silverman ’93

Suzanne Giles Simon ’93 and Spencer Simon + 1 child

Barbara Tilton Slayton ’93

Jeremy Slayton ’93

Julie Ludden Smyth ’93 and Curt Smyth + 2 children

Noah Snyder ’93

Matt Sonne ’93

Kristin Sorani ’93

Eli Spanier ’93 and Kate Spanier + 2 children

Matt Sudduth ’93

Brandon Sutcliffe ’93

Rebecca Sanferrare Throop ’93

Kathleen Schuster Swanson ’93

Jason Tiballi ’93

Ally Wachtel ’93 and Chris Wachtel

Stacy Sherwat Weinberger ’93

Aaron Wey ’93

Barnaby Wickham ’93

David Wisniewski ’93

Sarah Woodard ’93

Telle Zeiler ’93

David Zorn ’93

1988

Greg Arnold ’88

Suzanne FitzGerald Aysseh ’88

Amy Dowd Bartholomew ’88

Astrid Delfino Bernard ’88

Paul Billings ’88

Lisa Blake ’88

Colleen Brolin-Eddy ’88

Elissa (Lis) Brooks ’88

Sally Bryant ’88

Robert Burnham ’88

Michael “Cash” Cashman ’88

Sue Chalifoux ’88

Allicia Clark ’88

Dennis Connelly ’88 and Diane Sullivan

Steph Corrette-Bennett ’88 and Josh Corrette-Bennett ’87

Jennifer Costello ’88

Ruaridh G. Cumming ’88

Sharon Curry ’88 and Mike Schecter ’86

Chris Del Col ’88

John Dimodica ’87

Robert Epstein ’88

Rebecca Stevens Fasciano ’88

Dawnmarie Fitzgerald ’88

Eric Freeman ’88

Rufus Frost ’88

Barbara Ginley ’88

Debra Butler Glidden ’88

Tracy Goodridge ’88

Jane Gorham Gurzenda ’88

Martha Hall ’88

Megan Peterson Hill ’88

Tripp Hughes ’88

Jim Huleatt ’88

Meg Jacobs ’88

Jennifer Boucher Jameson ’88

Cathy Squires ’88 and Ed Zuis ’88

Erik Kondo ’87

NormaJean Larrivee ’88

David Larrivee ’88

Marla LeBlanc ’88 and Chip LeBlanc

Chuck Leinbach ’88 + 1 child

Robin Leventhal ’88

Steve Lewis ’88 and Michelle Lewis

Susan Luedee ’88

Courtnay Malcolm ’88

Clare Manz ’88

Dan Maranci ’88 and Jen King ’90

Sid McNab ’88 and Allan McNab

Greg Miller ’88

Flynn Monks ’88

Leslie Morison ’88

Elizabeth Leavitt Nemirovsky ’88 and Sergei V. Nemirovsky + 1 child

James Owens ’87

Laura Phillips ’88

Julie Sutherland Platt ’88

Halsey Platt ’88

Craig Prentiss ’88

Elise Chowdhry Reagan ’88

Steven Robins ’88 and Jill Robins + 2 children

Lisa Beck Rogers ’88

Lisa Romeo ’88

Rob Rush ’88

Kristen Purdy Russett ’88 and Mark Russett ’87

Kathryn Sabadosa ’88

Robert Sachs ’88

Richard Schiffmann ’88

Michael Schindelman ’88

Darius Shahinfar ’88

Tamsin Shoults ’88

Sean Slade ’87

Kathie Slowe ’88

Jen Spatz ’88

James Stern ’88

John Tabb ’88

Nancy McAllister Tabb ’88

Jon Terhune ’88 and Pam Terhune ’86

Carolyn Townsend ’87

Jonathan Traficonte ’88

Sara Meade Turner ’88 and Terrence Turner

Seth Weber ’88

Nicholas Wharton ’88

Daniel Woodruff ’88 and Anne Woodruff ’90 + 1 child

Mike Yeager ’88

Laura Young ’88

1983

Nancy Foley Battaglino ’83

Ann Ryer Bittaker ’83

Martha Wonson Brandt ’82

Charles Brown ’83

Christopher Burns ’83

Carolyn Campbell-McGovern ’83

Susan Clevenger ’83

Doreen Connor ’83

Shannon Kenneally Coray ’83

Ina Cottingham ’83

Phil Cronin ‘83

Alice Lueders Daley ’83

Luke Daley ’83

Tom D’Arcy ’83

Jeff Davidson ’83

Pamela Johnson (PJ) Dearden ’83 and Dawn Dearden

Mark DeFranco ’83

Jayne DePanfilis ’83

Deb Dillingham ’83

Muffie Donaldson ’83 and Bruce Donaldson

Tom Driscoll ’83

David Ehrenthal ’83

Reeven Elfman ’83

Jan Eklund ’83

Sarah Collins Eriksen ’83

Betsy Feery ’83

Michele Fisher ’83 and Chris Fisher ’82

Janet Bursaw Frick ’83

Sarah Eusden Gallop ’83

Steven Goldstein ’83 and Sharon Brown Goldstein

Jon Hall ’83

Lisa Harvie ’83

Dave Holzman ’83

Laura Howard ’83

Jennifer Hyde ’83

Meg Jacobs ’83

Cynthia Jones Katz ’83

Howard Katz ’83

Ken Klucznik ’83

Sue LaLumia ’83

Shari Sagan McGuirk ’83

Stephen McGuirk ’83

Elizabeth Whitman Memishian ’83

Denise Mooney ’83

Dennis Moren ’83

Neil Murphy ’83

Rick Nadeau ’83

Lori Peotrowski Ouimet ’83

Leigh Peltier ’83

Lisa Veilleux Piker ’83

Stephanie Poster ’83

Tammey Bean Rooney ’83

Kai Rose ’83

Jessica Ryan ’83

Beth Sargent ’83

Mary Couillard Schneller ’83

Laurie Sevigny ’83

Megan Shea ’83

Sally Nutting Somes ’83

Lori Rogers Sylvia ’83

Nancy Blackburn Sparks ’83

Pam Fessenden Stearns ’83 and Guy Stearns

Laurie Carlson Taylor ’83 and Keith Taylor ’82

Scott Tibbetts ’83 and Elaine Psalidas Tibbetts ’82

James Tobin ’83

Tony Trombly ’83 and Alice Kavanagh

Tim Vigue ’83

Rich Walters ’83

Terry Welch ’83

Kenneth Worthy ’83

William Zafirson ’83 and Louise Zafirson

1978

Cheryl Andrews, ’81

Deni Auclair ’78

Lauren Dexter Baker ’78

Carole Rudnai Bauer ’78 and Eric Bauer

Chris “Kip” Beach ’78

George Beckwith ’78

Dwight Bell ’78

Dean Berman ’78

Amy Henderson Boyd ’78

Don Burch ’78 and Lisa Burch

Chris Callahan ’78

Linda Mansfield Carroll ’78

Scott Copeland ’78

Rick DeBruin ’78

Steve Dosh ’78

Howard Fleishon ’78

Dana Forman ’78

Paul Grabbe ’78

Linda Akoury Green ’78

Jane Goodman ’78

Dave Hine ’78

Layla Anderson Hollender ’78

Ann Phillips Hotchkiss ’78 and Chuck Hotchkiss ’76

Chuck James ’78

Jocelyn Kelley ’78

Joe Lastowski ’78 and Ann Lastowski

Martha McGann Leonard ’78

Thomas Leonard ’78

Lars Llorente ‘78

Peter Maffly-Kipp ’78

Valerie Hovey McCutcheon ’78 and Charlie McCutcheon

Paul McGovern ’78

Bill McMurray ’78

June Ross Miller ’78

William Miller ’78

Ron Monroe ’78

Paul Oparowski ’78 and Sue Beckwith Oparowski ’78

Lynn Pittsinger ’78

Mary Pressman ’78

Mark Reinhalter ’78

Marjorie Percy Reinhardt ‘78 and Paul Reinhardt

David Scharn ‘78

Doug Schmidt ’78 and Deb Thyng Schmidt ’77

Chris Sentementes ’78

Bill Seixas ’78

Lyle Shlager ’78 and Andria Langenberg

Amy Stebbins ’78

Cherie Ames Wenzel ’78 and Michael Wenzel

David Whitehead ’78

Lauryl Williams ’78 and Francis Hazelwood ’77

Ginny Smith Wright ’78 and Russ Wright

1973

Susan Bourgault Akie ’75

Betsy Bracken Barrett ’73

Ralph Bayek ’73

Roger Bergeron ’73 and Diane Douglas

Susan Bogert ’73

Cliff Boggis ’73

Paul S Brinkerhoff ’73

Carol Bryant ’73

Donna Byrnes ’73

Tom Carey ’73 and Polly Carey

William Connolly ’73 and Lorraine Connolly

David Doolittle ’73 and Elaine Doolittle ’75

Ann Dorr ’73

Richard (Ric) Franks ’73

Debbie Gahm ’73

Charles A Gaputis ’73

Louis Garafalo ’73

Carla Johnson Garrison ’73

J Ritchie Garrison ’73

Janet Haines ’75

Marshall Hansen ’73 and Carla Hansen

Mark Harris ’73 and Andrea Harris

Ralph Jacob ’73

Karen Sowpel Jacob ’73

Barbara H. Keltonic ’73

Steve Keltonic ’73

John Labbe ’73

Carol Lovejoy ’73 and T. J. Nagy

Kaylee Masury ’73

Bill Niemasik ’73

Dave Norris ’73

Jim O’Connell ’73 and Ann Marie O’Connell

Don Osier ’73

Brian Parker ’73 and Carol Parker

Robert Pickett ’75

Rick Porter ’73

Robert Pyne ’73

Henri Sans ’73

Tom Shippee ’73

Karen Price Stewart ’73

Steve Tapper ’73

Alex Ursprung ’73

Susan Ursprung ’73

Ira Waldman ’73 and Laurie Waldman P’08, P’11

Mike Wilson ’73

Mary-Jane Sweeney Webster ’73

1968

Jane Aaron ’68

Howard Alexander ’68

Maureen Ruskie Bartlett ’68 and Geoff Bartlett

Jon Bergeson ’68

Joanne Parkin Bickford ’68

Garner Bishop ’68 and Lauren Bishop

James Bristol ’68

David Burtt ’68 and Dawn S. Burtt 

Jeanne Waddington Campbell ’68

Tom Chadbourne ’68

Carolyn Farr Cimino ’68

Newton A. Clark, Jr. ’65

Diane MacGillivray Clay ’68 and Joel Packer

Steve Cutcliffe ’68 and Barbara Love

Gretchen Hess Daly ’68 and John Daly

David Doe ’68

Anne Dolan ’68 and Jim Dolan

John Donovan ’68

Susan Syren Donovan ’68

Jim Downing ’68

Jo-Ann French Driscoll ’68

Bruce Dziura ’68 and Kathleen Dziura

Peter Ellis ’68

Sue Ferro ’68 and Don Ferro

Richard Fiske ’68 and Patricia Sheeham Fiske

Rich Gelles ’68 and Judy Gelles

Karen Goober ’68 and Joel Goober ’70

Jerome H. Grossman ’68 and Betsy Wittmann

Chris Hager ’68

Hettie A. Hartman ’68

Bob Higgins ’68 and Ginger Higgins

Nancy Hohmann ’68

Jane Hurd ’68 and Roger Severance

Jerry Ireland ’68

Susan Axtell Ireland ’68

Steve Johansson ’68

Jeanne-Marie Kiely ’68

John Kingery ’68

Joyce Kingery ’68

Jean Montgomery Johnson ’68

Linda Knox Large ’68

Alan Korpi ’68 and Ellie Korpi ’68

Nancy Ammon Lavigne ’68

Barbara Burnham Leary ’68

Diane Akers Libbey ’68 and David Libbey ’70

Don D. Locke ’68 and Margaret (Peg) Hosmer Locke ’69

Susan Miller Long ’68 and James A. Long

Carol Barry Lyons ’68

John Lyons ’68

Betty Millar Maggio ’68

Ira Mahakian ’68

Gerry Mara ’68 and Joy Mara

Ron Marsh ’68 and Dennis Ambrose

Anne Kingwill Morin ’68

Mike Morin ’68

Charles (Chuck) Morrison ’68 and Gail Turner

Dorothy Nicholas ’68

Bill Norris ’68 and Debbie Norris

Raymond Oakes ’68 and Linda Anastos Oakes ’67

Philip Oakman ’68

Sue Pendleton ’68 and Frederick Gifford

Martha Tillson Pfirman ’68 and Rich Pfirman ’66

John Pickard ’68

Patty Raymond Pickard ’68

Elisabeth Krause Reid ’68 and Malcolm P. Reid ’67

Barry Richelsoph ’68

Nancy Harris Riley ’68

Nancy Blackburn Rogers ’68

Beth Robinson ’68 and Martin Sauer ’66

Marc Schulkin ’68

Frederick W. Schultz III ’68

Kathleen Simmons Schultz ’68

Linda Seaver ’68

Henry Seigel ’68 and Michael Carr

Karen Stelljes Simmering ’68

Jill Snyder ’68

Salvatore (Sal) Spinosa ’68

Scott N. Taylor ’68 and Janet Drewiany Taylor ’70

Elizabeth Thompson ’68

Toby Tighe ’68

Susan Spalding Tolman ’68 and Andrews (Andy) Tolman ’70

Kathy Trainor ’68

John Van den Bosch ’68

Janice MacTammany VanGemert ’68

Robert A. Walenski ’68 and Stephanie Schofield Walenski ’70

Louis Weinstein ’68 and Andrea Weinstein + 1 child

Carla Hoag White ’68

Jane Whitney ’68 and Richard Hero

Norrine Abbott Williams ’68 and  Paul Williams ’69

Bruce Winslow ’68

Jane Woodcock Woodruff ’68

Catherine Wynkoop ’68

1963

Judith Boedecker ’63

Robert Butler ’63

Judy Butler ’63

Mary Jasper Cate ’63

Louise McCabe Cleary ’63 and Kevin Cleary

Elizabeth Creighton ’63 and Dick Creighton

Jim Curtis ’63 and Betsy Curtis

Alan Doherty ’63

John Farr ’63 and Elvis Farr P’91

Thom Freeman ’63 and Claire Beaulieu Freeman

Barbara Hudson Fuson ’63

Web Harrison ’63 and Kathleen Harrison

Robert (Bob) Hood ’63 and Terry Hood

Bill S. Holt ’63 and Mary Jean Cushman Holt ’62

David Hosford ’63

Peter Koch ’63 and Deborah Decker Koch

Bill LaVallee ’63

Richard (Dick) J. Love ’63 and Lois Ann P. Love P’92

Alan L. Marden ’63 and Nancy J. Marden

John Meyn ’64

Natalie Shober Moir ’63

Arlene Wignall Nickerson ’63

Sandra Workman Nicolazzi ’63

Pris Ormsby ’63

Gary Post ’63 and Sandra Post

R. Peter Rae ’63 and Sandy Rae

Al Seelig ’63

Douglas Smith ’63

Stu Solomon ’63 and Harriet Solomon

Dale Spencer ’63

Dorothy (Dottie) Selden Stone ’63

George Stone ’63

Howie Vandersea ’63 and Sara Jean Vandersea

Ellen Dore Witham ’63

1958

Lawrence (Lori) Beer ’58 and Lyn Beer

Charles Dings ’58 and Laurie Dings

Marilyn Miller Gildea ’58

Paul Hoffman ’58 and Joy Hoffman

Kay Johnson Howells ’58

Colleen Huckabee ’58

Dottie Hutch ’58

Art Karszes ’58

Gail Baumann Karszes ’58

Thomas J. King ’58 and Darothie King

Jo Trogler Reynolds ’58 and Grant Reynolds ’57

Shel  Sullaway ’58 and Carol Sullaway

Karen (Kay) Dill Taylor ’58

Thomas Vail Jr. ’58 and Carole Carbone Vail ’58

Nancy Wickens ’58

1953

Paul (Swede) Anderson ’53 and Jean Anderson

Joan Barlow ’53

Ronald Clayton ’53

George Conklin ’53

Richard (Dick) Coughlin ’53 and Norma Crooks Coughlin ’52

Marlene Ulmer Douglas ’53

Marjorie Finkelstein Goldberg ’53 and Bob Goldberg

Robert Goldsmith ’53 and Britta L. Goldsmith

Clark Griffith ’53

Gordon Hall ’53

Don Peck ’53

Robert Russell ’53

Ginnie LaFauci Toner ’53 and Don Hamilton ’54

Alice Huntington Vannerson ’53 and Bob Vannerson

1948

Vivienne Sikora Gilroy ’48 with MaryLou Hogan and Chip Hogan

Jean S. Holden ’48 with Paul, Laurel, Will, and Emma Cadman and Alex Washburn

1943